Helemaal happy met mijn donut-ketting!

Linda~ Als ik mezelf moet omschrijven moet ik altijd even goed nadenken, het immers best lastig om jezelf in het kort te moeten omschrijven. Maar als er iets is wat er zeker bij mij hoort dan zijn het wel donuts, en chocolade. Ik weet niet wat het is maar ik kan er gewoon geen genoeg van krijgen. Gewone donuts vind ik heerlijk maar die exemplaren met een heerlijk gekleurd laagje erop.. Sorry hoor maar dan ga ik echt los, daar maak je me echt blij mee.

Laatst kreeg ik van Claudia van Crafts by Cloud een super leuke donut-ketting. Uiteraard vertelde ze wel dat ze er eentje op zou sturen en dat het een donut-ketting zou zijn, maar meer wist ik nog niet. En toen viel er een heel leuk en vooral vrolijk pakketje in de bus, en daar was ie dan! Oh de ketting is toch zo leuk! Je merkt wel dat ik er helemaal enthousiast van wordt maar zoals je hieronder op de foto kan zien is het ook echt te leuk om te zien. Ik moet er wel even bij vertellen dat de foto genomen is op een warme dag en mijn energie dan echt daalt tot het vriespunt vandaar dat ik een vermoeide blik heb en de puf niet had om mijn make-up te doen. Aan de andere kant zie je me zo wel zoals ik ben in het dagelijks leven en daar draait het dan ook wel weer om toch?

Onze tweeling vond de ketting prachtig om te zien en een paar keer per dag moeten ze het dan toch even komen bekijken. Ik kan ze geen ongelijk geven maar ik ben blij dat Claudia een keuze heeft gemaakt voor me want ik zelf zou dus echt niet kunnen kiezen tussen alle leuke items uit haar webshop. Claudia heeft namelijk een zeer uitgebreide collectie sieraden waardoor er zeer zeker voor iedereen iets leuks bij zit. Naast deze donut-ketting kan je ook bij haar terecht voor cactus-kettingen, die momenteel erg trendy zijn. Maar ook de rainbowcake-ketting vind ik prachtig om te zien en ik word dan ook zeer vrolijk van al deze kleuren. Uiteraard kun je ook andere sieraden vinden in de mooiste kleuren. Hieronder zal ik een collage van leuke sieraden plaatsen die je kunt vinden bij Crafts by Cloud.

Claudia is zo’n schat dat ze op haar website twee leuke tutorials met je deelt zodat jij ook kunt leren hoe je twee verschillende hangers kunt maken, lief he? Verder kun je nog bij haar terecht voor sleutelhangers, telefoonversiering en schattige magneetjes. De items zijn zo leuk geprijsd dat je op deze manier altijd een leuk cadeau hebt voor een jarige, iemand die de communie doet of bijvoorbeeld voor een goed rapport. Natuurlijk hoef je geen excuus te hebben want je kunt deze vrolijke sieraden ook lekker zelf dragen 😉

Vind je deze sieraden ook leuk en wil je zien wat Claudia nog meer in haar assortiment heeft en erbij gaat maken? Volg haar dan via de volgende social media:

cropped-cropped-Header-Claudia1

Voor de vrolijkste sieraden ga je natuurlijk naar Crafts by Cloud!

* Voor het schrijven van dit artikel hebben we een review-exemplaar ontvangen *

Advertentie

3 thoughts on “Helemaal happy met mijn donut-ketting!

  1. Pingback: Vrolijke sieraden met een knipoog – Winweek | Lifestyle Mommy's

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s