Fruitige limonade zonder toegevoegde suikers die mama ook mag hebben

Linda~ Tegenwoordig lijken we een beetje door te slaan op het gebied van eten en drinken en dan vooral bij de kinderen. Dat de kinderen niet de hele dag door alleen maar ranja en eventueel cola hoeven te drinken snap ik wel. Onze kinderen krijgen sowieso nog geen drankjes met koolzuur omdat ik dat persoonlijk nog niet nodig vindt. Maar dat mijn visie met betrekking tot onze eigen kinderen, iedereen pakt het natuurlijk op z’n eigen manier aan. Dus in dit artikel kijk ik vooral even naar onze eigen situatie om misverstanden en discussies te voorkomen. Ik merk dat ik in de winkel heel erg goed moet kijken welke ranja of limonade ik voor de kinderen meeneem. Als ik namelijk kijk bij heel veel soorten ranja en limonade die geen suikers bevatten zie ik op de verpakking iets anders dat me tegen houdt.

Een heleboel van deze drankjes bevatten namelijk het stofje aspartaam dat de laatste jaren regelmatig in opspraak is geweest. Ikzelf mag het niet hebben vanwege mijn MS bij teveel aan aspartaam kan ik niet meer lopen en krijg ik andere rare verschijnselen. Dat maakt dat ik toch wel vraagtekens zet bij het gebruik daarvan en daarom maak ik graag een goede keuze wat betreft het drinken van de kinderen en mezelf. Maar wat is dan eigenlijk die juiste keuze? Ik denk dat veel mensen het met me eens zijn dat je soms door de bomen het bos niet meer ziet. Er zijn zoveel verschillende soorten die beloven dat ze het lekkerst zijn, de minste toegevoegde suikers bevatten maar weer geen schadelijke stoffen. Ik heb geprobeerd om het uit te zoeken maar uiteindelijk ben ik er mee op gehouden omdat ik het overzicht volledig kwijt was.

Nu was het zo dat we laatst tijdens onze vakantie een dag naar Wildlands geweest waren en daar hadden ze een hele leuke aanbieding voor kinderen. Voor het bedrag van (ik geloof) 4 euro per kind kregen ze allemaal een hervulbaar drinkzakje die je de hele dag onbeperkt kon laten bijvullen met limonade. Het was die dag wat warmer weer dus besloten we dat dat dan wel een aanrader zou zijn. Het drinken zou niet warm worden en we zouden zeker weten dat ze voldoende zouden drinken. Ik zag dat ze bij Wildlands Cool Bear verkochten, een 100% natuurlijke vruchtenlimonade. Zij maken alleen gebruik van natuurlijke producten. Ik kon Cool Bear al wel van Facebook maar verder had ik me nog niet verdiept in het drankje. Reden genoeg dus om tijdens een van onze drinkpauzes eens te kijken. Cool Bear blijkt zoals ik al zei een verfrissende, 100% natuurlijke vruchtenlimonade in verschillende fruitige smaken. Het allermooiste komt nog: het bevat dus geen aspartaam en dergelijke waardoor ik het drankje dus ook met een gerust hart kan drinken zonder dat ik in de problemen kom.

Eenmaal thuis gekomen zag ik via de Facebookpagina van Cool Bear een winactie waarmee je een pakket kon winnen dus ik besloot er aan mee te doen. Ik win wel regelmatig maar goed, je moet maar net het geluk hebben. Nou ik had geluk want ik won voor Lucas en Eva een heerlijk pakket met twee verschillende smaken Cool Bear: Bosvruchten en Appel-Peer. Daarnaast kregen ze allebei nog een coole drinkbeker om hun drankje nog veel specialer te maken. Cool Bear houdt regelmatig leuke winacties op hun Facebook dus het is zeker de moeite waard om ze te volgen wat dat betreft. Bij Cool Bear kun je terecht voor verschillende producten want zo kun je kiezen tussen kant en klare flesjes drinken zoals ik won voor de tweeling. Maar je kunt natuurlijk ook kiezen voor een van de vijf verschillende vruchtensiropen. Voor kinderdagverblijven, sportkantines enz hebben ze echter ook nog grotere jerrycans die goed zijn voor wel 55 liter limonade. Of kijk welke vrolijke producten ze nog meer verkopen zoals broodtrommels, drinkbekers en schenkkannen.

67138893_1343606299148977_6406964927768035328_n

Ga Cool Bear trouwens in de gaten houden want ze komen eind augustus, begin september namelijk met fantastisch nieuws. Maar daarover hoor je later meer.

35799430_1099235936891066_2822686991223619584_n

Advertentie

2 thoughts on “Fruitige limonade zonder toegevoegde suikers die mama ook mag hebben

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s